Zmierzch, świt i pory dnia w grze

Czas w świecie gry

Niektóre zadania i działania w grze należy wykonać o odpowiedniej porze dnia, aby zostały zaliczone.
Gra informuje: „idź o świcie …” albo „spotkaj się o zmierzchu … ” itp., ale nie wyjaśnia kiedy w grze jest świt, a kiedy zmierzch.
O obserwacji gry wynika, że pory dnia w grze zmieniają się dokładnie tak samo jak pory dnia w świecie rzeczywistym i zależą ściśle od dnia kalendarzowego oraz twojego położenia geograficznym na ziemi. Charakterystyczne momenty dnia, jak świt i zmierzch przychodzą więc każdego dnia o innej porze, zgodnie ze zmianami jakie mają miejsce w przyrodzie.

Zmierzch

Zmierzch w grze zaczyna się 20 minut przed zachodem słońca, a kończy 20 minut po zachodzie słońca.
Aby sprawdzić, o której godzinie ma miejsce zmierzch w grze konkretnego dnia, dla miejsca w którym aktualnie się znajdujesz, kliknij na link: zmierzch – [klik] lub wejdź w wyszukiwarkę Google i wpisz słowo zmierzch oraz nazwę miejscowości, w której interesuje cię godzina zmierzchu, np.: „zmierzch szczecin”.
W dniu kiedy powstawał ten tekst, po wpisaniu w google słów: „zmierzch szczecin” otrzymałem taki wynik:

Mamy więc informację o której godzinie danego dnia, w konkretnym miejscu jest zmierzch. Pamiętaj, że w grze zaczyna się on 20 minut przed tą godziną, a kończy 20 minut po niej. Masz więc 40 minut na wykonanie zadania. Wyrusz na miejsce zadania z odpowiednim wyprzedzaniem.

Świt

Ze świtem jest oczywiście podobnie jak ze zmierzcham. Świt w grze zaczyna się 20 minut przed wschodem słońca, a kończy 20 minut po wschodzie słońca.
Aby sprawdzić, o której godzinie ma miejsce świt, kliknij na link: świt – [klik] lub wejdź w wyszukiwarkę Google i wpisz słowo świt godzina oraz nazwę miejscowości, w której interesuje cię godzina świtu, np.: „świt godzina szczecin”.
W dniu kiedy powstawał ten tekst, po wpisaniu w google słów: „świt godzina szczecin” otrzymałem taki wynik:

Pamiętaj, że w grze świt zaczyna się 20 minut przed tą godziną, a kończy 20 minut po niej. Masz więc 40 minut na wykonanie zadania. Wyrusz na miejsce zadania z odpowiednim wyprzedzaniem.

UWAGA!!!
Jeżeli chcesz sprawdzić świt lub zmierzch w konkretnym miejscu i w konkretnym dniu (na przykład za tydzień, albo za miesiąc), to dopisz do zapytania datę, o którą ci chodzi. Poprawne zapytanie do Google powinno wyglądać np. tak: świt godzina szczecin 23 września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.