Pogromca powtorów

Błąd w nazwie zadania nie jest przypadkowy. Zleceniodawcą w tym zadaniu jest lekko nierozgarnięty, ale niezwykle sympatyczny troll skalny imieniem Pryk.

Nazwa zadania (z błędem) na liście zadań

Po wymianie kilku zdań z Prykiem zorientujesz się dlaczego litery w nazwie zadania są przestawione 🙂 i zamiast Pogromca potworów jest Pogromca powtorów.
Zacznijmy jednak od początku, czyli:

Początek zadania:
Zadanie nie jest dostępne od razu. Dostęp do zadanie pojawia się w sposób losowy po stoczeniu kilku (kilkunastu) walk z trollami. Niektórzy twierdzą, że wystarczy rozpocząć walkę z trollem, a następne przerwać ją, wyskoczyć do mapy. Potem od razu rozpocząć kolejną walkę, przerwać, wyskoczyć i tak kilka razy, aż wreszcie rozpocznie się zadanie. Robiłem tak i nic to nie dało.
Myślę, że po prostu trzeba walczyć z kolejnymi trollami spotykanymi na mapie, aż wreszcie (po pokonaniu kilku trolli) natrafi się na Pryka. Wtedy zanim rozpocznie się walka, Pryk zgada do ciebie słowami:
– Ty wiedźmin?

Pryk w końcu do mnie zagadał

Tak zaczyna się zadanie! W zadaniu Pryk zleci ci przeprowadzenie śledztwa, aby wykryć kto zabija trolle. Oczywiście trolle zabijasz ty, ale Pryk o tym nie wie. Przyjmujesz więc od niego zlecenie na samego siebie!

Czas na wykonanie:
– bez ograniczeń

Wymagana do zaliczenia pora dnia:
– bez ograniczeń

Potwory, które możesz spotkać:
troll skalny

Nagrody:
Możesz otrzymać jedną z dwóch nagród, zgodnie z wyborem, przed którym staniesz lub nie otrzymać nic.
Jeżeli twoje rozmowa z Prykiem potoczy się dobrze, to będziesz miał do wyboru:
– złote kamienie (złoto – waluta w grze)
– szare kamienie (kamienie trafią do twojego ekwipunku)
Szanse na uzyskanie wygranej daje poprowadzenie rozmowy tak, by zrzucić winę na bandytów lub na nekkery.

Zadania do wykonania:
1. Gdy przy rozpoczęciu kolejnej walki z trollem, okaże się, że spotkałeś Pryka troll zagada do ciebie. Przyjmij od niego zlecenie na przeprowadzenie śledztwa, mającego wykryć, kto zabija trolle.

Zlecenie od Pryka

2. Idź z Prykiem do miejsca wskazanego ma mapie, gdzie znajduje się zabity troll.

Idź do miejsca zbrodni

3. Zbadaj ciało martwego trolla. Przy okazji prowadzenia badań będzie toczyła się rozmowa z Prykiem. Jeżeli uda ci się go przekonać, że trolle mordują bandyci lub nekkery, to masz szansę na nagrodę.
Ja poszedłem w rozmowie w niewłaściwym kierunku, Pryk w pewnym momencie krzyknął, że może wygląda na gamonia, ale tak naprawdę wie, że to ja morfuję trolle i rozpoczęła się walka z Prykiem.
Niestety musiałem go zabić.
Moja nagroda na koniec zadania wyglądała tak 🙁

Na koniec musiałem obejść się bez nagród

Zobacz opisy do innych zadań w grze – [klik]

One thought on “Pogromca powtorów

  • 2022-02-10 o 08:49
    Permalink

    W moim przypadku gdy zaakceptowałem zadanie od Pryka, to zanim dotarłem z nim do ciała jego kuzyna, zaatakowałem innego trolla. Wtedy Pryk się oburzył, zorientował się że to ja wybijam trolle i wywiązała się walka. Po pokonaniu Pryka dostałem 35 złotych moment oraz ukończyłem zadanie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.